ADVENT U SAMOBORU

Ljubav i radost, nježnost i blagost, sreća i vedrina, osmijeh i toplina, neka svega toga u slijedećoj godini ima broken heart

Sretan Božić i puno uspjeha u Novoj 2018. godini žele Vam korisnici i djelatnici Centra Lug!!!!!!!!!!!!!

21. 12. 2017. održan je roditeljski sastanak. Naši korisnici su priredbom razveselili roditelje i sve prisutne . Zahvaljujemo dragim kolegama Kruni i Petri na odličnoj organizaciji!!!!

U četvrtak 14. 12. 2017. održana je prodajna izložba učeničkih zadruga Zagrebačke županije u prostorijama Zagrebačke županije u Zagrebu, Ulica. grada Vukovara 72. Kao i svake godine naši voditelji i učenici predstavili su rad učeničke zadruge "Suncokret"

U utorak 12. 12. 2017. posjetili smo obiteljsko imanje " Salaj". U šarenilu lampica i duhu Božića proveli smo predivno popodne. Posebno smo sretni što smo imali priliku vidjeti predsjednicu Republike Hrvatske  i biti počašćeni s nekoliko fotografija!!!!!!!

Još slika možete pogledati u fotogalerijismiley

Bravooooo Jurica!!!!!!

Na Državnom prvenstvu u Poreču naš Jurica Vukelić osvojio je 1. mjesto u plivanju, 25 metara slobodno.

ČESTITAMO

heart

Roditeljski sastanak

Slikovni rezultat za najljepše božićne slike

21. 12. 2017. u 11. sati naši korisnici su pripremili  za roditelje, udomitelje, socijalne radnike i drage prijatelje  Božićnu priredbu. Nakon priredbe održat će se roditeljski sastanak u zbornici škole.

Pozivamo Vas i veselimo se zajedničkom druženju!!!!

DJELATNICI CENTRA LUG

Sv. Nikola u Lugu !!!!!

broken heart

Danas nas je posjetio Sveti Nikola, podijelio slatke darove, a sve su uljepšali naši prijatelji iz Glazbene škole " Ferdo Livadić" iz Samobora. Hvala im od srca!

Pogledajte slike u našoj fotogaleriji!

ČETIRI  SVIJEĆE !!!!!!

ČETIRI SU SVIJEĆE POLAGANO GORJELE.

Bila je tišina i mogao se čuti njihov razgovor.

Prva je svijeća rekla:

“JA SAM MIR.

NAŽALOST, LJUDI ME NE USPIJEVAJU SAČUVATI, MISLIM DA ĆU SE UGASITI.”

I odmah se ugasila.

Druga je svijeća rekla:

“JA SAM VJERA.

NAŽALOST, MNOGI LJUDI IMAJU POVRŠNU VJERU I JA IH NE ZANIMAM. NEMA SMISLA DA I DALJE GORIM.”

Tek što je to izgovorila, puhnuo je lagani povjetarac i ugasio ju.

Treća je svijeća žalosno progovorila:

“JA SAM LJUBAV.

NEMAM VIŠE SNAGE. LJUDI ZABORAVLJAJU NA MENE, I TO KOLIKO SAM IM POTREBNA. ONI NE LJUBE NI SVOJE NAJBLIŽE.”

I bez oklijevanja se ugasila.

ODJEDNOM JE UŠLO JEDNO DIJETE I UGLEDALO TRI UGAŠENE SVIJEĆE.

“ŠTO JE TO?” upitalo je dijete.

“VI STE TREBALE SVIJETLITI DO KRAJA.”

I rekavši to, počelo je plakati.

Uto je progovorila četvrta svijeća:

“NE BOJ SE, DOK JA GORIM MOĆI CEMO UPALITI UGAŠENE SVIJEĆE. JA SAM NADA.”

Djetetu su zablistale oči od radosti dok je s upaljenom svijećom vraćalo svjetlo ugašenim svijećama..

NEKA NIKAD NE PONESTANE NADE U SRCIMA NAŠIM!

objavio: Administrator   datum: 12. 12. 2017.

NAŠA NOVA WEB STRANICA