preskoči na sadržaj
 

1.-3. 5. 2016. DRŽAVNO PRVENSTVO ŠSD U ATLETICI, PLIVANJU, STOLNOM TENISU I ŠTAFETNIM IGRAMA

STOLNI TENIS:

2. mjesto- Mateo  Mirković

3. mjesto- Manuel Bogdan

4. mjesto- Marko Oreški

PLIVANJE:

1. mjesto- Marijo Horvat (25 metara slobodno)

ATLETIKA:

4. mjesto- Pavo Valić (skok u dalj s mjesta)

12. mjesto- Pavo Valić (60 metara)

5.-6. 4. 2016. DRŽAVNO PRVENSTVO U KUGLANJU

5. mjesto, 5. grupa- Edo Hrup (29. mjesto)

5. mjesto, 7. grupa- Ivan Barušić (41. mjesto)

5. mjesto, 8. grupa- Stevan Bogdan (47. mjesto)

2. mjesto, 11. grupa- Josip Grgac ( 62. mjesto)

2. mjesto, 12. grupa- Marko Oreški ( 68. mjesto)

1.-3.4. 2016. DRŽAVNO PRVENSTVO OSOBA SA INVALIDITETOM U STOLNOM TENISU

2. mjesto- Manuel Bogdan

3. mjesto- Mateo Mirković

20. i 21. 10.2015.DRŽAVNO PRVENSTVO U PLIVANJU, Tuheljske Toplice

1. mjesto - Marijo Horvat, 25 metara slobodno

3. mjesto - Dalibor Kokić, 25 metara slobodno

06.10.2015. DRŽAVNO PRVENSTVO U ODBOJCI, Zagreb, Tuškanac

1.mjesto ekipno:

Ivan Barušić, Tomislav Cigrovski, Antun Dasović, Goran Gvozdanović, Nikola Mandić, Mihael Vincek

11.06.2014., Zagreb, Hendi ping liga - Utrine

2.mjesto - Dorijan Mucak, A grupa

1. mjesto - Milan Jorgić, B grupa

2. mjesto - Josip Jurkić, B grupa

10.06.2014., Zagreb, Bowling liga

3.mjesto - Valentino Heleš, A grupa

2. mjesto - Mateo Mirković, B grupa

3. mjesto - Stipo Batista, B grupa

3.mjesto - Dejan Dianić, E grupa

4. mjesto - Andrej Knežević, E grupa

22.05.2014., Zaprešić, Državno prvenstvno u nogometu

2. mjesto - A grupa

17.05.2014., Zagreb, Domski susreti u Dugavama

Nogomet - ispali u grupi - četiri utakmice 1,1,2

Stolni tenis - Valentino Heleš - ispao u 1.kolu

08. i 09.05.2014., Zagreb, Državno prvenstvo u bowlingu

2.mjesto - Mario Matleković, B grupa

3.mjesto - Josip Jurkić, B grupa

1.mjesto - Milan Jorgić, C grupa

3.mjesto - Dorijan Mucak, C grupa

1.mjesto - Denis Sekereš, F grupa

04.-06.05.2014., Poreč, Državno prvenstvno u atletici i plivanju

5.mjesto - Josip Jurkić, 25 m slobodno

04.-06.04.2014., Malinska, Državno prvenstvo u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom - kategorija 11

Juniori - 2. mjesto - Josip Jurkić

             3.mjesto - Valentino Heleš

SPECIJALNA OLIMPIJADA HRVATSKE, KOPRIVNICA, 05.12.2013. - DRŽAVNO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU

1. MJESTO - Valentino Heleš, B grupa

1. MJESTO - Milan Jorgić, E grupa

2. MJESTO - Dorijan Mucak, D grupa

4. MJESTO - Dejan Dianić, C grupa

DRŽAVNO  I MEĐUNARODNO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU, ZAGREB, SLJEME, 21.-24.11.2013.

Sudjelovali su: Josip Bikanec i Josip Jurkić, koji je osvojio 3. mjesto na državnom natjecanju.

ZDRUŽENI NOGOMET, ZAPREŠIĆ, 12.11.2013.

3. MJESTO - Dalibor Kokić, Ivan Timer, Romano Mašić, Milan Jorgić, Marko Štadlmajer, Josip Jurkić, Mateo Mirković, Luka Szoke, Dejan Dianić

BOWLING LIGA, 05.11.2013.

Josip Jurkić, 5. mjesto

Mario Matleković, 9. mjesto

Valenitno Heleš, 11. mjesto

Milan Jorgić, 13. mjesto

Dorijan Mucak, 22. mjesto

DRŽAVNO PRVENSTVO U PLIVANJU, TUHELJESKE TOPLICE, 24. I 25.10.2013.

Ivan Jurdana, 2. mjesto, 25 metara slobodno

Josip Jurkić, 8. mjesto, 25 metara slobodno

Mario Matleković, 10. mjesto, 25 metara slobodno

Andrej Vujko, 17. mjesto, 25 metara slobodno

Davor Oršoš, 13. mjesto, 25 metara prsno

DRŽAVNO PRVENSTVO U ODBOJCI, TUŠKANAC, ZAGREB, 26.09.2013.

1. MJESTO

Dejan Dianić, Milan Jorgić, Mario Matleković, Samir Beriša, Dorijan Mucak, Marko Mladić, Josip Jurkić

29. svibnja 2013. - Odjel radnih aktivnosti - zlatne medalje na 3. državnom susretu MATP-a u Rijeci

20. i  21. 03. 2013. DRŽAVNO PRVENSTVO U BOWLINGU - WESTGATE ZAPREŠIĆ

Milan Jorgić - 2. mjesto (4. grupa)

Valentino Heleš - 3. mjesto( 4. grupa)

Mario Matleković - 1. mjesto (5.grupa)

Josip Jurkić - 5. mjesto (6. grupa)

Dragan Balog - 2. mjesto (7.grupa)

 

16.03.2013. DRŽAVNO PRVENSTVO - STOLNI TENIS - SAMOBOR

Valentino Heleš - 2.mjesto - juniori

Sudjelovali su u seniorskoj kategoriji, te ušli među osam najboljih: Dragan Balog, Tihomir Balog, a u najboljih šesnaest ušao je i Milan Jorgić.

 

04.12.2012. DRŽAVNO PRVENSTVNO - STOLNI TENIS, KOPRIVNICA

Stjepan Širanović - 2.mjesto (1.grupa)

Valentino Heleš - 3. mjesto (1.grupa)

Dragan Balog - 2. mjesto (2.grupa)

Valentino Zec - 3. mjesto (2. grupa)

 

09.-11.11.2012. DRŽAVNO I MEĐUNARODNO PRVENSTVO - HENDIPING - STOLNI TENIS - ZAGREB

Stjepan Širanović - 1.mjesto - Državno prvenstvo

Stjepan Širanović - 1. mjesto - Međunarodno prvenstvo

Valentino Heleš - 3. mjesto - Državno prvenstvo

Sudjelovali su još i : Valentino Zec, Dragan Balog i Dorijan Mucak

 

18.10.2012. BOWLING LIGA - WESTGATE ZAPREŠIĆ

Valentino Heleš - 1.mjesto (1.grupa)

Dragan Balog - 2. mjesto (1.grupa)

Dorijan Mucak - 1.mjesto (2.grupa)

Denis Mužar 2. mjesto (2.grupa)

Mario Matleković - 5. mjesto (2.grupa)

 

04. i 05. 10.2012. DRŽAVNO PRVENSTVO U PLIVANJU - TUHELJSKE TOPLICE

Dragan Balog - 1.mjesto, državni prvak, 25 m slobodno

Josip Jurkić - 2. mjesto (2.grupa), 25 m slobodno

Andrej Vujko - 3. mjesto (3.grupa), 25 m slobodno

Mario Matleković - 4. mjesto (3.grupa), 25 m slobodno

Kristian Solocki - 3.mjeso (6.grupa), 25 m slobodno

 

26.09.2013. DRŽAVNO PRVENSTVO U ODBOJCI - TUŠKANAC, ZAGREB

1. mjesto - Dragan Balog, Tihomir Balog, Josip Jurkić, Mario Matleković, Valentino Zec i Stjepan Širanović

Za sva natjecanja korisnike priprema g. Ivica Rabuzin, prof.TZK.

 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju